Çağatay Ulusoy Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve Cevaplar Konuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Tue Jul 10, 2012 10:47 pm
Wed Apr 04, 2012 1:00 am
Wed Apr 04, 2012 12:58 am
Wed Apr 04, 2012 12:53 am
Thu Feb 09, 2012 12:33 am
Wed Feb 08, 2012 4:54 pm
Tue Feb 07, 2012 3:54 am
Tue Feb 07, 2012 3:48 am
Tue Feb 07, 2012 12:06 am
Sun Feb 05, 2012 10:33 pm

Share|

Senaryomun ilk bölümü (:

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Weirdrable*
Süper Üye
Weirdrable*
Female

Senaryomun ilk bölümü (:  Vide
PostSubject: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 6:58 pm

Arkadaslar, hikaye yazacağım. Karakterleri resimle göstereceğim. Bunlar karakterlerimiz ve özellikleri.
Ana karakter: Gizem
Gizem oldukça temiz kalpli fakat ailesi tarafından fazla sevilmeyen, okulda birçok düşmanı olan bir kızdır. Arkasından yapılan hiç birşeyden haberi yoktur. Ve bir sevgilisi vardır.
Senaryomun ilk bölümü (:  49411710
Gizem'in tek dostu: Özge
Özge Gizem'i bir çok kişiden daha çok sevmektedir. Sevgilisi yoktur. Ailesi uzakta yaşamaktadır.
Senaryomun ilk bölümü (:  Guzel-gozlu-kiz
Gizem'in düşmanı: Burcu
Burcu Gizem'in sevgilisine aşıktır. Ve takıntılı bir kızdır. Gizem'in maddi durumu ve ailesi ile sürekli dalga geçmektedir. Kendisi oldukça zengindir.
Senaryomun ilk bölümü (:  Www.manzara.be_-_Guzel_kz_resimleri
Gizem'in sevgilisi: Bahadır
Bahadır oldukça çapkın ve çok yakışıklıdır. Gizem onu çok seviyordur. Okulun çoğu kızı onun peşindedir.
Senaryomun ilk bölümü (:  B-114920-yak%C4%B1%C5%9F%C4%B1kl%C4%B1_%C3%A7ocuk

İlk Bölüm.

Bugün oldukça geç uyandım. Özge'lerle sinemaya gidecektik. Tamamen aklımdan çıkmıştı. Bir aceleyle giyindim ve buluşacağımız yere doğru yürümeye başladım. Yolda eski bir arkadaşıma rastladım. Her zamanki gibi sert tavırları vardı. Onun sadece telefonunu alabildim çünkü sinemaya geç kalmıştım. Bahadır ve Özge deliye dönmüş olmalılardı. Onu sonra arayacağımı söyledim. Ve sinemaya sonunda gidebildim. Ama kapıda sadece Özge vardı. ''Bahadır'' dedim usulca. Hiç gelmedi, işi çıkmış. Dedi. İşi varsa ilk önce beni aramalıydı. İçim biraz buruk kalarak sinemaya girdim. Filmin yarısında çıktım. Özge'ye bir bahane bulmuştum. Hemen telefona sarıldım. Bahadır'ın telefonu kapalıydı. İyice telaşladım. Yapacak birşey yoktu evin yolunu tuttum. Annem yine sinirliydi, artık ne olduğunu sormaya bile korkuyordum. Odama geçtim, telefon çaldı arayan Bahadır'dı. Neden sinemaya gelmediğini sordum. Burcu'larla ders çalıştığını söyledi. Daha çok üzülmüştüm. Tek diyebildiğim ''pekii'' ydi. Zaten uzaktaki bir okula geçiş yapacaktım. Onu nasıl yalnız bırakabilirdim bilemiyorum. Çapkın olduğunu herkes biliyordu. Farklı okula geçmeme bir hafta kalmıştı. Ailemden kurtulmak için tek çare buydu. Hepsi çok üstüme geliyordu. Ailemden tek özleyeceğim kardeşim Yeşim'di.
Not: Yaşanmışlık kesinlikle yoktur.
Back to top Go down
_çağhaz_
Isınan Üye
_çağhaz_
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 7:15 pm

çok gzl ellerine sağlıkk yni bölümüü merkla bkliyormm Senaryomun ilk bölümü (:  366329
Back to top Go down
Weirdrable*
Süper Üye
Weirdrable*
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 7:33 pm

Tesekkürler begeni olursa devam etcem Sad
Back to top Go down
# İzmiR GüzeLİ #
Site Sahibi
Site Sahibi
# İzmiR GüzeLİ #
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 2:05 am

devamm =)
çok güzell olmuşş cnm =)
Back to top Go down
Weirdrable*
Süper Üye
Weirdrable*
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 1:51 am

2. Bölüm.
Aradan bir hafta geçmişti. Artık gitme vaktiydi. İlk önce Özge ve Bahadır'la vedalaştım. Özge ağlamaktan harap olmuştu. Fakat Bahadır onun aksine fazla üzülmemiş gibiydi. Belli etmek istemiyor diye düşündüm. Zaten vedalaşacak pek bir arkadaşım yoktu. Kardeşim ve ailemle vedalaştıktan sonra yeni hayatımın başlayacağı yer İzmir'e doğru yola çıktım. İçim biraz buruktu tabii. Ama böylesinin daha iyi olacağını düşünerek kendimi avutuyordum belkide... Artık geri dönemezdim. Bütün umutlarım, hayallerim hepsini geride bırakıyormuşum yeni bir hayata başlıyormuşum gibi geliyordu. Belkide.. kim bilir öyle olacaktı. Tüm bunları düşünürken uyumuşum. Uyandığımda İzmir'e varmıştım. Önceden kayıt yaptırdığım yurda doğru yürümeye başladım. Biraz korkmuştum. Tek başımaydım sonuçta. Ama yinede mutluydum. Mutlu olmak zorundaydım... Yurda vardığım da tüm hayallerim suya düştü farklı bir yer düşünmüştüm. Yıkık dökük, gri renkli camları simsiyah bir yerdi burası. İçeriye girdiğimde beni önceden beklediklerini söylediler ve odamı gösterdiler. Odada 5 kişi kalıyorduk. Oldukça küçüktü. Hepsi onların düşmanıymışım gibi baktılar ilk önce bana. Yeni geldiğim için böyle olduğunu düşündüm. Eş***ı yerleştirirken yanıma bir tanesi geldi. Adımı, yaşımı, nereden geldiğimi sormuştu. Hepsini anlattım. Oldukça kısa boylu, siyah saçlı, mavi gözlü biriydi. Onun adı Duygu'ydu. İyi anlaşacağımızı düşünüyordum. O anda kapıdan içeriye oldukça iri, gözlüklü bir görevli geldi ve beni çağırdı ne olduğunu merak etmiştim. Beraber aşağı iniyorduk.
Back to top Go down
BeRnA
Isınan Üye
BeRnA
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 3:46 am

3..BölümmMm......
Bekliyoruzz.... Very Happy
Back to top Go down
_çağhaz_
Isınan Üye
_çağhaz_
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 2:45 am

evet 3.bölümü bekliyoruz
ellerine sağlık devamm.... Senaryomun ilk bölümü (:  366329 Senaryomun ilk bölümü (:  366329
Back to top Go down
GzM
Isınan Üye
GzM
Female

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeWed Mar 16, 2011 9:07 pm

yha bu arada benim adım Gizem Very Happy Ellerine sağLık çok güzeL oLmuş
Back to top Go down
gunnur
Isınan Üye
gunnur

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitimeSat May 07, 2011 5:51 am

çok güzel olmuş
Back to top Go down
http://twitter.com/#!/gunnur_aydin
Sponsored content

PostSubject: Re: Senaryomun ilk bölümü (: Senaryomun ilk bölümü (:  I_icon_minitime

Back to top Go down

Senaryomun ilk bölümü (:

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1