Çağatay Ulusoy Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
.:: En Son Konular ve Cevaplar - Top 10 ::.
En Son Konular ve Cevaplar Konuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Tue Jul 10, 2012 10:47 pm
Wed Apr 04, 2012 1:00 am
Wed Apr 04, 2012 12:58 am
Wed Apr 04, 2012 12:53 am
Thu Feb 09, 2012 12:33 am
Wed Feb 08, 2012 4:54 pm
Tue Feb 07, 2012 3:54 am
Tue Feb 07, 2012 3:48 am
Tue Feb 07, 2012 12:06 am
Sun Feb 05, 2012 10:33 pm

Share|

Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
gunnur
Isınan Üye
gunnur

Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler Vide
PostSubject: Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler I_icon_minitimeFri May 06, 2011 10:40 pm

Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenler
Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncularından Çağaty Ulusoy hakkında bilinmeyenleri açıkladı. 2010 Best model birincisi olan ve rol aldığı dizi ile genç kızların son gözdesi haline gelen Çağatay Ulusoy canlandırdığı Emir karakteri ile büyük çıkış yakaladı.

Adını Feriha Koydum dizisinin Emir 'i Çağatay Ulusoy, 23 eylül 1990 yılında istanbulda dünyaya geldi annesi boşnak göçmeni babası bulgaristan gömenidir çağatayın 13 yaşında bir tane daha erkek kardeşi vardır

Geçtiğimiz günlerde adının Selin Boronkay ile aşk dedikodularına karıştığı Çağatay Ulusoy asla manken ve oyuncu sevgilisi olmayacağını söyledi.

Ulusoy 'un yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü
Manken ve oyuncu olan bir sevgilisi olmasını istemediğini belirten Çağatay Ulusoy " Büyük konuşuyorum evet. Allah belamı versin bir tane manken oyuncu sevgilim olmayacak. Rol gereği bile olsa bir erkekle öpüşmeleri, bir erkekle verdikleri samimi pozlar beni rahatsız eder. Benim dokunduğum beraber uyuduğum insana kimse dokunmamalı. İlişki bazında bu piyasada temiz kalmak zor. Manken'le oyuncuyla hayatta işim olmaz" şeklinde konuştu.

Çağatay Ulusoy 'un özel hayatı hakkında yaptığı bu açıklama yakışıklı oyuncunun hayranlarını rahatlattı. Hayranları Ulusoy 'a o kadar bağlanmış ki, genç oyuncunun bir sevgilisi olması fikrine pek sıcak bakmıyorlar.
[img]Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler Hi4of210[/img]

Last edited by gunnur on Thu May 12, 2011 1:53 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://twitter.com/#!/gunnur_aydin
YA_SE_MIN
Yeni Üye
YA_SE_MIN
Female

Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler Vide
PostSubject: Re: Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler I_icon_minitimeWed May 11, 2011 6:33 pm

ay resimleri var mi acaba ... kesin selin boronkay dir onla da aralarinda bisey yok mus zaten...
Back to top Go down

Çağatay Ulusoy Hakkında Bilinmeyenler

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1